Idén először nemcsak koncertekkel kedveskedünk az érdeklődőknek, hanem a legkisebbekre is gondolván múzeumpedagógiai foglalkozásokon vehetnek részt a gyermekek.

kincstar telen900Mikulás napi múzeumpedagógiai foglalkozás
(5-8 évesek számára)

Szeretettel várunk mindenkit Mikulás-napi foglalkozásunkra, ahol sok-sok kép segítségével megismerkedünk Szent Miklós legendájával, játszunk egy jót, ajándékot fabrikálunk, és a végén a meglepetés sem marad el!

Időpontja: december 5. és 6. 15:00-17:00
Helyszín: Püspöki KincsTár
A foglalkozás időtartama: 60-90 perc
Maximum létszám: 15 fő

A részvétel ingyenes, de regisztrációhoz kötött. Regisztrálni az alábbi linkeken lehet:
December 5. 15:00-17:00
December 6. 15:00-17:00

Angyallesen a Székesegyházban - adventi múzeumpedagógiai foglalkozás
(6-10 éveseknek)

Szeretettel várunk benneteket, hogy együtt kutassuk fel a Székesegyházban rejtőzködő angyalokat! Ezt követően megismerkedhettek azokkal a történetekkel, amelyekben fontos szerepet játszanak, majd többféle technikával magatok is készíthettek angyalokat.

Időpontja: december 10 és 17. 10:00-12:00
Helyszín: Püspöki KincsTár
A foglalkozás időtartama: kb. 2 óra
Létszám: 15 fő

December 10. 10:00-12:00
December 17. 10:00-12:00

„A Pécsi Advent alatt további kisiskolás csoportok számára is lehetőség nyílik - korlátozott számban, az érvényes árazásnak megfelelően – foglalkozáson való részvételre. Jelentkezni a Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. email címen lehet."

partnerek MKPK