A házasságok egyik meghatározó, sokat vitatott és kivétel nélkül mindenkit érintő kérdéséről tartott előadást Dr. Mihalec Gábor csütörtök este Pécsen, a Magtár Látogatóközpontban.

Ha nincs, az a baj, ha van, az. Az előbbi mondat akár találós kérdés is lehetne, csakhogy ahhoz túl egyszerű. A „pénz” ugyanis egy kimeríthetetlen témakör, ami behálózza a mindennapokat, akár szó esik róla, akár nem. Épp úgy lehet konfliktusforrás és örömforrás is, csupán a tulajdonosokon múlik, merre billen a mérleg nyelve. Erről tartott előadást „Mi ketten és a pénz” címmel Dr. Mihalec Gábor pár- és családterapeuta a Pécsi Püspökség Magtár Látogatóközpontba. Így a Házasság heti programsorozat alatt a párok egy igen vitatott kérdéskört is megismerkedhettek egy szakavatott szemszögéből. Az átfogó és elgondolkodtató prezentáció teljes terjedelmében megtekinthető az alábbi videóban.

Fotó: Vermes Nikolett 

LD honlap logó