Az esemény különösen alkalmas lehet az egymás közötti kapcsolódások fejlesztésére, a hasonló tapasztalatok kicserélése által az egység megélésére. Püspök úr maga is fontosnak tartja, hogy ezen az alkalmon is találkozhasson az egyházmegyében élőkkel, és személyesen is köszönthesse az résztvevőket.

A legtöbben nem egyedül, hanem barátaik, ismerőseik társaságában érkeztek a találkozóra. Nagy öröm tehát, hogy a kapcsolatépítő céllal megálmodott program úgy tűnik, hogy már a meghívásában is összekovácsolja a férfiakat. Az előadás előtt és után is sokan kihasználták a találkozás lehetőségét. Mohácson agapéval is várták a helyszínre érkezőket, mely jó alkalom volt az elhangzottak megvitatására, a közösség erősítésére, a találkozások örömének átélésére.

A következő találkozóra október 29-én, Szekszárdon várjuk az egyházmegyében élő férfiakat!

Téma: Férfi mivolt  |  Jelentkezési link