A dombóvári Árpád-házi Szent Erzsébet Katolikus Óvoda húsvétváró játszóházba hívta az óvoda iránt érdeklődő szülőket és kisgyermekeket. A rendezvényen mesesarok, játék birodalom, zene-zug, beltéri játszótér és sok meglepetés várta a leendő óvodásokat. A beiratkozás április 20-án és 21-én lesz, a város bármely pontján, és a környező településeken élő gyermekeket is várják.

jatszohaz10 BK

A Pécsi Egyházmegye fenntartásában működő óvodában alapelv az elfogadás, a szeretetteljes légkör, a megértés. Fontosnak tartják a szabadjátékot, a saját tapasztalaton alapuló cselekvő tanulást, hiszen így nyílik lehetőség a gyerekek teljes személyiségének fejlesztésére. Az óvodában korszerű nevelési módszereket alkalmaznak (projekt módszer, PEK torna, mozgásfejlesztés, Veronika zeneprojekt), a kereszténység alapértékeinek átadásával pedig megalapozzák az idejáró gyermekek erkölcsi értékrendjét. A mozgásfejlesztés jól felszerelt tornaszobában történik.
2017-ben is indul német nemzetiségi csoport, amely biztosítja a nyelv és a nemzetiségi hagyományok megismerését, a little stars csoportban pedig az angol nyelvvel ismerkedhetnek a gyerekek. A kölyök infó ovi program keretein belül fejlesztő programokkal, óvónői irányítással sajátítják el az informatikai eszközök használatának alapjait.

Az óvodára nem vonatkoznak körzethatárok, a város bármely pontján, és a környező településeken élő gyermekeket is várják. A beiratkozás április 20-án és 21-én lesz 7.30 és 17.00 óra között az óvoda Petőfi utca 27. szám alatti épületében.

2023 február
H K Sz Cs P Szo V
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 1 2 3 4 5

Közelgő események

Nincsenek események

Szent Vér Báta

pp mariagyudi kegyhely