Bemutatkoznak a pécsi Szent Mór Iskolaközpont leendő első osztályos tanítói.

Kolterne

Kolterné Pécsi Tímea vagyok, 25 éve dolgozom tanítóként. Hálásan és szeretettel gondolok az eddig eltöltött időszakra minden nehézségével és sikerével együtt. Családias légkörben dolgozunk, békés, elfogadó környezetet teremtve a nyugodt tanuláshoz.

Szeretném elérni, hogy kötelességtudó, gondolkodó, célokat kitűző csapatjátékosok váljanak kis diákjaimból. A személyiségformálás ezen érzékeny időszakában minél hatékonyabban a családokkal együttműködve nevelni, formálni a gyerekeket, hogy testi-lelki-szellemi szempontból is egészséges, harmonikus személyiségekké váljanak.

Izgalommal teli időszak nekünk is az új elsősök várása. Tiszta szívvel várjuk az új kis diákokat iskolánk közösségébe.

 Steiner Eszter


Steiner Eszter
vagyok, az iskola megalakulása óta a Szent Mór Iskolaközpontban dolgozom. Immár az ötödik osztályommal éljük szeretetteljes légkörben mindennapjainkat, melyeket a közösen megélt élmények, a mindig megújuló feladatok, és olykor a megoldásra váró problémák tesznek változatossá.

Szerencsésnek tartom magam, mert bár a gimnáziumi évek befejeztével még aggódva gondoltam arra, vajon jól döntök-e, ez lesz-e az én utam, máig nagyon szeretem, amit csinálok. Hálás vagyok ezért volt és jelenlegi tanítványaimnak is.

2024 június
H K Sz Cs P Szo V
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Közelgő események

Nincsenek események

Szent Vér Báta

pp mariagyudi kegyhely