Hamarosan magyar nyelven is elérhető lesz az Amoris letitia családév gyümölcseként elkészült Katekumenális felkészítés a házasságra c. dokumentum, amelyhez viedóüzenet formájában adjuk közre Marton Zsolt családreferens püspök bevezető gondolatait.

A Családok X. Világtalálkozójával 2022 júniusában világszerte véget ért a Ferenc pápa által meghirdetett Amoris laetitia családév. A világtalálkozó és a családév egyik jelentős eredménye, hogy a Világiak, a Család és az Élet Dikasztériuma irányításával elkészült a Katekumenális felkészítés a házasságra c. dokumentum. A füzet formájában a Szent István Társulatnál hamarosan magyar nyelven is megjelenő kiadvány segítséget nyújt lelkipásztoroknak, jegyesoktatóknak, házaspároknak, valamint a családpasztorációban dolgozók munkájában.

A Magyar Katolikus Püspöki Konferencia Családügyi Bizottságának honlapján (https://csaladegyhaz.hu) a családokat érintő további kérdésekről, aktuális hírekről is tájékozódhatnak az érdeklődők.

 

Pécsi Egyházmegye

Az oldalon közzétett fotók és a szöveg részben vagy egészben történő felhasználása kizárólag forrásmegjelöléssel vagy a Pécsi Egyházmegye írásos hozzájárulásával engedélyezett.

2024 július
H K Sz Cs P Szo V
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

Szentmise közvetítések banner v2

 

Szentmise közvetítések banner v2

 

Szentmise közvetítések banner v2

 

Szentmise közvetítések banner v2

 

LD honlap logó

Szentmise közvetítések banner v2