beiratkozas K

Áprilisban lehet beiratkozni a köznevelési intézményekbe a következő tanévre. A Pécsi Egyházmegye fenntartásában működő Baranya és Tolna megyei óvodák és iskolák beiratkozási időpontjait az alábbiakban közöljük.

Áprilistól lehet beiratkozni a köznevelési intézményekbe a következő tanévre. A Pécsi Egyházmegye fenntartásában működő Baranya és Tolna megyei óvodák és iskolák beiratkozási időpontjait az alábbiakban közöljük.

Bemutatkozik a Tolnai Szent Mór Katolikus Általános Iskola leendő első osztályos tanítója.

A szekszárdi Szent József Iskolaközpont nyílt órákra várta jelenlegi és leendő tanítványainak szüleit, nagyszüleit.

Bemutatkozik a siklósi Szent Imre Katolikus Általános Iskola leendő első osztályos tanítója.

LD honlap logó