Bemutatkozik a Tolnai Szent István Katolikus Gimnázium 7. osztályának leendő osztályfőnöke.

Maraczi
Maráczi Gyöngyi vagyok. Angol, német nyelvszakos tanárként dolgozom a Tolnai Szent István Katolikus Gimnáziumban. Az egyetem elvégzése után örömmel fogadtam el az iskola vezetőségének felkérését, hogy a nyelvi előkészítő osztályokban angol nyelvet tanítsak, hiszen korábban itt érettségiztem.
15 éve tanítok, ez idő alatt voltam már osztályfőnök a hat évfolyamos tagozaton, rendszeresen tanítok angol nyelvet emelt szinten hat és négy évfolyamos osztályokban. Munkám során számos diákom tett sikeres emelt szintű angol nyelvi érettségi vizsgát.
Egy TÁMOP pályázat keretén belül részt vettem a kompetencia alapú oktatás bevezetéséhez kapcsolódó továbbképzéseken, és az ott tanultakat azóta is alkalmazom munkám során. Arra törekszem, hogy a tanulók számára az angol nyelv ne csupán egy tantárgy legyen a sok között, hanem egy idegen nyelv olyan szintű ismerete, ami elengedhetetlen a jövőbeni boldoguláshoz, a sikeres munkavégzéshez.
Azt gondolom, hogy a tanítványaimmal való kapcsolatom mindezt lehetővé teszi, mert a tanórákon nemcsak a tananyaggal, hanem a gyerekekben felmerülő kérdésekkel is foglalkozom. Ez a törekvés egyébként iskolánk egészére, minden tanárára jellemző, hiszen ebben a családias légkörű, viszonylag kis intézményben odafigyelünk egymásra.

2024 July
M T W T F S S
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

Közelgő események

No events

Szent Vér Báta

pp mariagyudi kegyhely