Riva del Gardaban, a 14. nemzetközi kórusversenyen arany diplomát nyert a pécsi Szent Mór Iskolaközpont gimnáziumi vegyeskara.

2016. március 20-24-én az észak-olaszországi Riva del Gardaban 14. alkalommal rendezték meg a rangos nemzetközi kórusversenyt, melyen ezúttal - a Nemzeti Tehetség Program pályázatának köszönhetően - a Szent Mór Iskolaközpont vegyeskara is részt vehetett.

Örömmel számolunk be, hogy a nemzetközi (amerikai, dán, orosz, olasz) zsűri ifjúsági vegyeskar kategóriában arany diplomával jutalmazta a kórus teljesítményét. Külön megdicsérte a nagyszerűen artikulált szövegmondást és a nagyon szép hangzást. A kórus vezetői Tumpekné Kuti Ágnes és Stauróczky Balázs.

COM_CONTENT_ARTICLE_ATTACHMENT_CUSTOM
Download this file (Riva-del-Garda-arany-oklevel-2016.pdf)Oklevél[ ]

Szent Vér Báta

pp mariagyudi kegyhely