A pécsi Szent Mór Katolikus Iskolaközpont nyolc gimnazista diákja pályázott a Katolikus Pedagógiai Szervezési és Továbbképzési Intézet idei tanulmányi versenyére. A beérkezett pályázatok közül a bírálók véleménye szerint négy dolgozat volt kiemelkedő.

Újabb Szent Móros siker: ezúttal hittanban és magyar irodalomban a legjobbakKözépiskolások részére hirdeti meg minden évben országos tanulmányi versenyét a Katolikus Pedagógiai Szervezési és Továbbképzési Intézet. A felhívásra magyar irodalom, hittan, történelem és természetismeret tárgyú témákban összesen 38 dolgozat érkezett. A legnagyobb érdeklődés a hittan és a magyar irodalom feladatai iránt volt.

A pécsi Szent Mór Katolikus Iskolaközpont nyolc pályázata közül hittanból első helyezést ért el Pohnert Dávid, Mihovics Szebasztián pedig harmadik lett. Magyar irodalomból Nákity Noémi, Nyaka Dorottya és Ryba Zsanett dolgozata megosztott első helyezett lett Horváth Edina, Lápossy Rita és Rőmer Viola munkájával. A diákokat Szakács Emília és Molnár Péter készítette fel.

A tanulók a tanévzáró ünnepélyen vehetik át oklevelüket és könyvjutalmukat.

2024 July
M T W T F S S
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

Közelgő események

No events

Szent Vér Báta

pp mariagyudi kegyhely