Folytatódik Mohácson a katolikus nevelési intézmények és a Veled Tartok Egyesület szervezésében a Szülők szombatja. Március 4-én 9.00 órától negyedik alkalommal várják az érdeklődő szülőket a Boldog Gizella Katolikus Általános Iskola épületében. A részvétel ingyenes, gyermekfelügyeletet is biztosítanak.

szulok szombatja 170304 BKA márciusi találkozón 9.00 órától három részletben hallgathatnak előadást a résztvevők Fegyelmezz, de ne rongáld a kapcsolatot. A KÉKnevelés mesterfogásai az érett felnőtté válás segítéséhez címmel. Az kapcsolatra épülő következetes nevelés (KÉKnevelés) módszerein alapuló előadás olyan kérdésekre keresi a választ, mint például: Mi a fegyelmezés és mi nem az? Hogyan tarthatunk rendet a kicsik és éretlenek életében kívülről, amikor a belső fékek még nem működnek? Hogyan támogathatjuk a természetes érési folyamatot a gyümölcsöző felnőtté válásig a KÉK mesterfogások alkalmazásával? Hogyan nyújtsunk biztonságos kapcsolatot gyermekeinknek, honnan merítsünk szülőként ehhez erőt, türelmet, biztonságot?

Az előadások szüneteiben kávé és szendvics várja a vendégeket. A rendezvény ideje alatt a szervezők gyermekfelületet is biztosítanak, a Veled Tartok Egyesület weboldalán, vagy facebook oldalán regisztrálhatnak a szülők, akik élni szeretnének a lehetőséggel.

A nap zárásaként 15.00 órakor Bognár Attila András plébános megnyitja Simon András grafikus művész Megtartó ölelés – meditáció családról, szeretetről címet viselő kiállítását.

2024 July
M T W T F S S
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

Közelgő események

No events

Szent Vér Báta

pp mariagyudi kegyhely