Február 8 és március 2 között lesznek láthatók a Szent Mór Iskolaközpont tanulóinak alkotásai a Művészetek és Irodalom Háza tetőtéri galériájában.

szent mor kiallitas BK

Évente rendez kiállítást a Szent Mór Iskolaközpont a képzőművészeti tagozatos gyermekek alkotásaiból. Az iskola művészeti képzésének elsődleges célja a gyermekek személyiségének kibontakoztatása. A művészetek átszövik a gyermekek mindennapjait, elmélyítik érzéseiket és egy olyan átfogó gondolkodásmódra tanítanak, amely szabad átjárást biztosít a tudományok között. A februári kiállításon a grafika, festészet, kerámia és kézműves műhelyben készült alkotásokat tekinthetik meg az érdeklődők a Művészetek és Irodalom Háza Martyn Ferenc tetőtéri galériájában.

A tárlat megnyitója február 8-án 16.30 órakor kezdődik, a belépés a kiállítás teljes időtartama alatt ingyenes.

Plakát (jpg)

Szent Vér Báta

pp mariagyudi kegyhely