Immár a harmadik évadban jár a nagy érdeklődésre számot tartó, a férfiakat megszólító programsorozat, melynek új témakörében az online tér és a média jelenlétének káros vagy építő hatásait kutatják az előadók novemberben 2-án és 3-án Pécsett, a Magtár Rendezvényközpontban.

A Felföldi László pécsi megyéspüspök kezdeményezésére 2021 őszén életre hívott, a férfiakat megszólító Férfitalálkozók az egyházmegye hét településére: Pécsre, Mohácsra, Szekszárdra, Paksra, Tamásiba, Dombóvárra és Szigetvárra látogatnak.

A szervezők életkortól és felekezeti hovatartozástól függetlenül nagy szeretettel várnak minden érdeklődőt. A résztvevőktől azt kérik, hogy jó szívvel ajánlják a programot és hívják meg az egyes alkalmakra férfi ismerőseiket, barátaikat, munkatársaikat, szomszédaikat, azaz bárkit, akiket érdekelhetnek a férfiéletet érintő témakörök. Az egyes alkalmak témái nem egymásra épülnek, azokhoz bármelyik témakörnél, helyszínen és időpontban lehet csatlakozni.

Részvételi szándék esetén a szervezés megkönnyítése érdekében az egyes alkalmakra regisztrálni az alábbi jelentkezési linken van lehetőség.

2. sorozat:  Regisztrációs űrlap

Pécs / Magtár Rendezvényközpont (7621 Pécs, Dóm tér 2.): november 2-3. 18.00 óra
Mohács / Boldog Gizella Katolikus Általános Iskola tornaterme (7700 Mohács, Szabadság u. 2.): november 10. 18.00 óra   
Szekszárd / Vármegyeháza (7100 Béla király tér 1.): november 17. 18.00 óra 
Paks / Balogh Antal Katolikus Iskola ebédlője (7030 Paks, Kossuth Lajos u. 13.): november 24. 18.00 óra
Tamási / Béri Balogh Ádám Gimnázium aulája (7090 Tamási Bezerédj I. u. 1.): december 1. 18.00 óra   
Dombóvár / Szent Imre Közösségi Ház (7200 Dombóvár, Rákóczi u. 71/a.): december 8. 18.00 óra
Szigetvár / Szigetvári Plébánia Közösségi terme (7900 Szigetvár, Zrínyi tér 9.): december 15. 18.00 óra

Szöveg és fotó: Pécsi Egyházmegye

Pécsi Egyházmegye

Az oldalon közzétett fotók és a szöveg részben vagy egészben történő felhasználása kizárólag forrásmegjelöléssel vagy a Pécsi Egyházmegye írásos hozzájárulásával engedélyezett.