A férfiakat megszólító, aktuális és férfias témákat férfi módon feldolgozó programsorozat újabb témakörében két estén, február 1-jén és 2-án várják az érdeklődőket az előadók Pécsett, a Magtár Látogatóközpontban.

A Felföldi László pécsi megyéspüspök kezdeményezésére 2021 őszén életre hívott és a főpásztor által minden alkalommal személyesen kísért Férfitalálkozók az egyházmegye hét településére: Pécsre, Mohácsra, Szekszárdra, Paksra, Tamásiba, Dombóvárra és Szigetvárra látogatnak el a 2023/24-es évadban is.

A szervezők és az előadók életkortól és felekezeti hovatartozástól függetlenül nagy szeretettel várnak minden érdeklődőt. A résztvevőktől azt kérik, hogy jó szívvel ajánlják a programot és hívják meg az egyes alkalmakra férfi ismerőseiket, barátaikat, munkatársaikat, szomszédaikat, azaz bárkit, akiket érdekelhetnek a férfiéletet érintő témakörök. Az egyes alkalmak témái nem egymásra épülnek, azokhoz bármelyik témakörnél, helyszínen és időpontban lehet csatlakozni.

Részvételi szándék esetén a szervezés megkönnyítése érdekében az egyes alkalmakra regisztrálni az itt közölt jelentkezési linken van lehetőség: Regisztrációs űrlap

A férfitalálkozók 3. sorozatának időpontjai és helyszínei a Pécsi Egyházmegyében:

Pécs, 2024. február 1-2. 18.00 Magtár Látogatóközpont
Mohács, 2024. február 9. 18.00 Boldog Gizella Katolikus Általános Iskola tornaterme
Kérjük, hogy a mohácsi helyszínre érkezés tervezésénél a busójárás belvárosi útlezárásai miatt a közlekedésben hosszabb időtartammal számoljanak!
Szekszárd, 2024. február 16. 18.00 Vármegyeháza
Paks, 2024. február 23. 18.00 Paksi Balogh Antal Katolikus Iskola ebédlője
Tamási, 2024. március 1. 18.00 Tamási Béri Balogh Ádám Gimnázium aulája
Dombóvár, 2024. március 8. 18.00 Szent Imre Közösségi Ház
Szigetvár, 2024. március 22. 18.00 Szigetvári Plébánia közösségi terme (7900 Szigetvár, Zrínyi tér 9.)
 

Szöveg és fotó: Pécsi Egyházmegye

 

Pécsi Egyházmegye

Az oldalon közzétett fotók és a szöveg részben vagy egészben történő felhasználása kizárólag forrásmegjelöléssel vagy a Pécsi Egyházmegye írásos hozzájárulásával engedélyezett.