A pécsi Szent Mór Óvoda közössége az édesanyákat köszöntette anyák napja alkalmából május 9-én Pécsen, a belvárosi templomban. Az óvoda beszámolóját közöljük.

Minden évben van egy nap, amikor a gyerekek a számukra legfontosabb személyt, az anyukájukat köszöntik. A Szent Mór Óvoda közössége idén a belvárosi templomban gyűlt össze a közös ünneplésre.

SZM anyák napja3

Máger Róbert püspöki irodaigazgató köszöntője után az énekes, zenész apukák, családok különleges műsora csendült fel, majd minden csoport dalolva vonult be a meghatódott anyukák, nagymamák elé. Ezt követően a gyerekek előadták verseiket, melyeket a hét folyamán lelkesen és szorgalmasan gyakoroltak. A családok megáldása és a saját készítésű kis ajándékok átadása zárta a lélekemelő programot.

SZM anyák napja1

Jó volt megállni, elcsendesedni egy kicsit, megölelni édesanyáinkat. Megköszönni nekik csodálatos, fáradhatatlan munkájukat, a szeretetet, a gondoskodást, mindazt, amit önzetlenül tesznek a gyermekeikért, nap-mint nap.

Szöveg, fotó: Szent Mór Óvoda

Pécsi Egyházmegye

Szentmise közvetítések banner v2

 

Szentmise közvetítések banner v2

 

2024 július
H K Sz Cs P Szo V
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

Közelgő események

Nincsenek események

partnerek Báta

partnerek Máriagyűd

partnerek Napi evangélium

partnerek kórházlelkészség