A Pécsi Egyházmegye fenntartásában működő Komlói Kodály Zoltán Ének-zenei Katolikus Általános Iskola és Óvoda iskolatitkár munkakörbe keres munkatársat teljes munkaidős, határozatlan idejű szerződéssel.

Főbb feladatok:

Az iskolai adminisztráció pontos elvégzése a következő területeken:

  • a tanulók hivatalos okmányainak kezelése,
  • tagintézményekkel való kapcsolattartás,
  • tanügyi dokumentumok kezelése,
  • KIR és egyéb adatbázisok kezelése,
  • hivatalos levelek ügyintézése, iktatása és postázása,
  • kapcsolattartás a diákokkal, szülőkkel és pedagógusokkal,
  • pedagógusok munkájának segítése,
  • munkaügyi feladatokban való részvétel.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • minimum középfokú végzettség,
  • számítógépes ismeretek (MS Office programok, Internet),
  • precíz, pontos munkavégzés,
  • terhelhetőség, megbízhatóság,
  • önálló munkavégzésre való képesség.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • KIRA program kezelése,
  • oktatási intézményben hasonló munkakörben szerzett tapasztalat.

Jelentkezni önéletrajzzal lehetséges az alábbi e-mail címen:

Pécsi Egyházmegye

Az oldalon közzétett fotók és a szöveg részben vagy egészben történő felhasználása kizárólag forrásmegjelöléssel vagy a Pécsi Egyházmegye írásos hozzájárulásával engedélyezett.

Szentmise közvetítések banner v2

2024 április
H K Sz Cs P Szo V
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5

Közelgő események

Férfitalálkozó :
Tamási -
2024. 05. 03. - 2024. 05. 03.
HOLY MASS - Angol nyelvű szentmise a székesegyházban:
2024. 05. 05. - 2024. 05. 05.
Egyházmegyei szabadegyetem 2024/3:
2024. 05. 08. - 2024. 05. 08.
Hittanolimpia a Magtárban:
2024. 05. 09. - 2024. 05. 09.
Férfitalálkozó:
Dombóvár -
2024. 05. 10. - 2024. 05. 10.

partnerek Báta

partnerek Máriagyűd

partnerek Napi evangélium

partnerek kórházlelkészség