A Komlói Kodály Zoltán Ének-zenei Katolikus Általános Iskola és Óvoda pályázatot hirdet napközis tanító munkakör betöltésére. A pályázat benyújtásának határideje: 2024. augusztus 15.

A foglalkoztatás jellege, időtartama: teljes munkaidő, határozott idő

A munkavégzés helye: 7300 Komló, Templom tér 2.

A munkakörbe tartozó feladatok:

Az ágazati jogszabályokban és a munkaköri leírásban meghatározott feladatok ellátása, tanórákon tanulásirányítás, tanórán kívüli tevékenységekben vállalt szerep, illetve egyéb, a pedagógus munkakörrel összefüggő feladatok ellátása.

Illetmény és juttatások:

Az illetmény és a juttatások megállapítása a ’2023 évi LII. törvény a pedagógusok új életpályáról’ szóló törvény, valamint a 401/2023. (VIII. 30.) Korm. rendelet alapján.

Pályázati feltételek:

Főiskola/egyetem, tanítói végzettség, felhasználói szintű MS Windows NT/2000/XP, büntetlen előélet, magyar állampolgárság.

A pályázat elbírálásánál előnyt jelent: tanítói végzettség, 1-3 év szakmai tapasztalat.

A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:

• fényképes szakmai önéletrajz
  • motivációs levél
  • végzettséget igazoló okiratok másolata
  • nyilatkozat arról, hogy a pályázó hozzájárul személyes adatainak a pályázattal összefüggő kezeléséhez
  • három hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány.

A munkakör betölthetőségének időpontja: 2024. augusztus 26.

A pályázat benyújtásának határideje: 2024. augusztus 15.

A pályázati kiírással kapcsolatosan további információt Bayer László főigazgató nyújt a +36-30/402-86-48-as telefonszámon.

A pályázatok benyújtásának módja: elektronikus úton Bayer László főigazgató úr részére, a Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. e-mail címre történő megküldéssel.

Fotó, grafika: Komlói Kodály Zoltán Ének-zenei Katolikus Általános Iskola és Óvoda

2024 július

Nincsenek események