Bemutatkozik a Tolnai Szent István Katolikus Gimnázium és Általános Iskola leendő 7. osztályos osztályfőnöke

Herczig Gabor 900
Herczig Gábor vagyok. A tolnai gimnáziumban érettségiztem, majd 1999-ben végeztem Szegeden földrajz-testnevelés szakos tanárként. Tizenöt évig a helyi általános iskolában tanítottam, ahol nagyon szerettem dolgozni. Sokféle sportágban készítettem fel diákjaimat sportversenyekre, diákolimpiákra. Szép sikereket értünk el atlétika, labdarúgás, röplabda sportágakban. Munkám során együttműködtem a Magyar Kézilabda Szövetséggel: a „sulikézi” program keretében rengeteg edzést, tanórát tartottam a diákoknak. A „Vollé2020” programban röplabda versenyeket rendeztünk, városi tornabemutatókra készültünk fel, labdarúgásban országos diákolimpián többször a legjobb csapatok közt végeztünk. Délutáni tömegsport foglalkozásokon, edzéseken mindig nagy létszámmal és lelkesedéssel vettek részt a diákjaim. Testnevelés órákon minél több sport, mozgásforma megismertetése, megszerettetése a célom a tanulókkal.

Osztályfőnöki munkám során nagy figyelmet fordítok a szülőkkel való együttműködésre, mert meggyőződésem, hogy szülői segítség nélkül a nevelő munka nem lehet elég eredményes. Kirándulások, túrák szervezésével sikerült mindig jó közösséget kialakítani. Pályafutásom során mindig igyekeztem figyelni a sajátos nevelési igényű tanítványaimra, a tehetségesekre és a több figyelmet igénylő diákokra egyaránt.
2017 szeptemberétől dolgozom a Tolnai Szent István Katolikus Gimnáziumban, előtte óraadó tanárként dolgoztam itt, korábbi középiskolámban. Nagy elhivatottsággal várom az előttem álló munkát a leendő 7. osztályos diákokkal.

2023 március
M T W T F S S
27 28 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

Közelgő események

No events

Szent Vér Báta

pp mariagyudi kegyhely