A Csíksomlyó Magazin 2024-ben ünnepli fennállásának 20. évfordulóját. A pünkösdszombati csíksomlyói búcsú alkalmára - évente egy alkalommal - megjelenő, fényképekkel illusztrált exkluzív kiadvány alkotói szeretnék összegyűjteni és a jubileumi számukban bemutatni mindazokat az eseményeket, élményeket, történeteket, amelyek az elmúlt 20 esztendő csíksomlyói búcsújáráshoz kapcsolódnak.

Az idei év vezérgondolata: Isten, haza, család, „ezt a hitvallást pedig semmi nem fejezi ki tökéletesebben a csíksomlyói pünkösdi szentmisénél” – vallják a magazin munkatársai, akik keresik azokat a személyeket, akik csíksomlyói zarándokútjuk során különleges élményekkel gazdagodtak, ezekről a pillanatokról emlékezetes fényképeket készítettek, vagy imafelajánlásaik, kéréseik meghallgatásra találtattak a Szűzanyánál.

Várják a korábbi csíksomlyói zarándokutak szervezésében közreműködők fotóit, beszámolóit, melyek 2004-től napjainkig valamely csíksomlyói zarándoklathoz kapcsolódnak.

A zarándokok élményeit fotók és szöveges beszámolók formájában a This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. címre várják.

Nyitókép fotó: Csíksomlyó Magazin

 

Pécsi Egyházmegye

Az oldalon közzétett fotók és a szöveg részben vagy egészben történő felhasználása kizárólag forrásmegjelöléssel vagy a Pécsi Egyházmegye írásos hozzájárulásával engedélyezett.

Szentmise közvetítések banner v2

 

Szentmise közvetítések banner v2

 

2024 July
M T W T F S S
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

Közelgő események

No events

partnerek Báta

partnerek Máriagyűd

partnerek Napi evangélium

partnerek kórházlelkészség