A Pécsi Egyházmegye pályázatot hirdet a vásárosdombói Skóciai Szent Margit Gondozóotthon intézményvezetői feladatainak ellátására.

Munkakör

INTÉZMÉNYVEZETŐ

Közvetlen felettes

Szociális Irodavezető

Munkáltatói jogkör gyakorló

Felföldi László megyéspüspök

Főbb feladatok

·       Az intézmény Szervezeti és Működési Szabályzatában és Szakmai Programjában meghatározott tevékenységi körbe tartozó feladatok vezetői ellátása, az intézmény szakszerű, költséghatékony működtetése, szolgáltatásainak jogszabályi feltételek szerinti biztosítása.

·       Az intézmény dolgozói felett munkáltatói jogkör gyakorlása.

·       Szoros együttműködés az intézmény egyházi fenntartójával – kiemelten a szociális törvényben meghatározott feladat- és jogköre ellátása során.

·       Aktív részvétel a szociális intézmény működésének fejlesztésében.

·       Tevékenységével a szociális intézmények vezetőinek összehangolt együttműködését segíti, mellyel törekszik a konstruktív, támogató szellemű légkör kialakítására.

·       Időskorúak számára biztosított jóléti programok és gondozó szolgáltatások koordinálása, folyamatos fejlesztése és értékelése.

·       A releváns jogszabályi változások követése, implementálása.

·       Kapcsolattartás az ellenőrző szervekkel, valamint az állami és egyéb finanszírozó szervezetekkel, a szociális intézmény képviselete.

Elvárt szakképzettség

·      felsőfokú szakirányú végzettség (ápoló, szociális munkás, egészségügyi szervező)

·      szociális szakvizsga vagy 25/2017. (X. 18.) EMMI rendeletnek megfelelő vezetőképzésben való részvételt igazoló tanúsítvány, vagy ennek a megbízást követő két éven belüli megszerzésére történő kötelezettségvállalás.

Munkakör betöltésének feltétele

lelkipásztori ajánlás

Nyelvtudás

nem releváns

Egyéb készségek

MS Office ismerete (Word, Excel, PowerPoint)

Személyes kompetenciák

·       vezetői gyakorlat, tapasztalat és az ezen alapuló megbízhatóság;

·       szakmai igényesség, elvárható gondosság;

·       csapatmunkában való jártasság;

·       önálló munkavégzésre való képesség;

·       kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség;

·       pontos, precíz, körültekintő munkavégzés;

·       keresztény értékrenddel való azonosulás.

Munkavégzés helye

7632 Vásárosdombó, Margitmajor út 9.

Jogviszony, munkaidő

határozatlan idejű munkaviszony, kötetlen munkaidő

Alapbér

 megállapodás szerint

Tervezett munkakezdés

2023. december 1.

Pécsi Egyházmegye

Az oldalon közzétett fotók és a szöveg részben vagy egészben történő felhasználása kizárólag forrásmegjelöléssel vagy a Pécsi Egyházmegye írásos hozzájárulásával engedélyezett.

Szentmise közvetítések banner v2

2024 április
M T W T F S S
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5

Közelgő események

Férfitalálkozó :
Tamási -
2024. 05. 03. - 2024. 05. 03.
HOLY MASS - Angol nyelvű szentmise a székesegyházban:
2024. 05. 05. - 2024. 05. 05.
Egyházmegyei szabadegyetem 2024/3:
2024. 05. 08. - 2024. 05. 08.
Hittanolimpia a Magtárban:
2024. 05. 09. - 2024. 05. 09.
Férfitalálkozó:
Dombóvár -
2024. 05. 10. - 2024. 05. 10.

partnerek Báta

partnerek Máriagyűd

partnerek Napi evangélium

partnerek kórházlelkészség